Lázně Třeboň

Ubytování u nás a relax v lázních Třeboň. Zkuste to!

Třeboňské lázně - Bertiny lázně a Lázně Aurora

V Třeboni se nacházejí dvoje lázně - Lázně Aurora a Bertiny lázně.

Lázně mají v Třeboni dlouholetou historii, oboje lázně léčí stejným přírodním zdrojem - rašelinou - slatinou, která se na Třeboňsku nachází v hojném množství. Z této rašeliny se připravuje speciální koupel, která pak prohřívá a prokrvuje celé tělo. Výsledkem je celkové uvolnění svalstva a kloubů a lepší pohyblivost.

Bertiny lázně se nacházejí 1,5 km od našeho ubytování, Lázně Aurora jsou zase umístěny na druhé straně města, 3 km od penzionu Karlos.

 

Bertiny lázně nabízejí:

Hydrojet Sigoroll, mechanoterapie (fitness), bazén, whirlpolool, finská sauna, parní lázeň, tenisovou haku, tenisový kurt, volejbalový kurt, squash, petanque, stolní tenis, bovling. Bertiny lázně nabízejí kromě klasických léčebných procedur a pobytů také vysoce kvalitní wellness procedury.

Oboje lázně nabízejí i odpolední procedury pro turisty.

  • procedury můžete využít bez vyšetření a doporučení lékaře
  • odpolední procedury jsou pro každého, i pro turisty
  • není zde nezbytná objednávka

Lázně Aurora nabízejí

Lázně Aurora nabízejí speciální wellness masáže. Každou z nich si můžete online objednat na stránách lázní Aurora. Dalším lákadlem jsou luxusní kosmetické rituály.

Bazénový komplex, saunu, vibrosaunu, solárium. masážní lůžko DryJet, floating, samoopalovací nástřik, fitness, bovling, squash.

Aquapark a wellness - Lázně Aurora

Pokud máte rádi vodní atrakce, tak právě pro vás je v Třeboni k dispozici vodní svět v Lázních Aurora. Najdete zde velký plavecký bazén, divokou řeku, vodní hřib, 40 m dlouhý tobogán, perličkovou masážní lavici, stěnovou hydromasáž nebo whirlpooly.


 

Podívejte se v krátké ukázce co Lázně Třeboň nabízí

PENZION KARLOS

Dana Kročáková
Holičky 38
Třeboň, 379 01

IČ: 73564681

VOLEJTE - PIŠTE

mobil: +420 602 103 364

email: penzionkarlos@seznam.cz

Penzion Karlos Třeboň na Firmy.cz
Již přijímáme objednávky na sezonu 2024