Ubytování Třeboň ubytovací řád penzionu

 1. Pobyt začíná mezi 13 - 15 hod. nástupního dne a končí nejdéle do 10.00 hod. konečného dne. Pobyt se hradí v den nástupu.
 2. Host je povinen předem zaregistrovat všechny osoby, které využijí jeho pokoj k přenocování. V opačném případě bude účtována pokuta ve výši 800,-Kč/noc za neoprávněně ubytovanou osobu.
 3. Host je povinen uhradit ztrátu, nebo poškození inventáře způsobenou během jeho pobytu v pensionu. (Za poškození se považuje i kouření v objektu.)
 4. Jste v nekuřáckém objektu, proto respektujte zákaz kouření ve všech prostorech ubytování a používání otevřeného ohně, např. svíčky.
 5. Nepřemisťujte nábytek v pokoji, či mimo něj.
 6. Na pokojích nesušte mokré věci a řádně větrejte. K sušení využijte šňůr na terase nebo zahradě.
 7. Po nástupu obdržíte jeden klíč od pokoje, vchodu do budovy a vrat do zahrady. Vrata zamykejte!
 8. Po 22.00 hod. respektujte prosím noční klid ostatních ubytovaných.
 9. Zákaz používání donesených elektrospotřebičů. Netýká se fenů na vlasy, nabíječek telefonů tabletů a přenosných počítačů. V nepřítomnosti je vytahujte ze zásuvek!
 10. Nabíjení elektrokol je zpoplatněno (viz - Ceník ) a musí se zaplatit při nástupu.
 11. Zákaz hraní míčových a jiných podobných her v blízkosti zaparkovaných osobních automobilů, nebo jiného majetku na zahradě. Zákaz ježdění na jízdních kolech mezi zaparkovanými vozidly.
 12. Ubytovaným umožňujeme parkování OA v uzamykané zahradě zdarma. Za případné škody na odstavených OA neručíme, nejsou střeženy.
 13. Za ztrátu cenin ponechaných na pokojích neručíme. Pokud souhlasíte s našim řádem, buďte vítáni a užijte si příjemný oddech i zábavu. S Vašimi starostmi a požadavky během pobytu můžete volat na tel. číslo 602 103 364, pokud se na nás nedozvoníte u vchodu do našeho bytu.

Penzion Karlos Třeboň Zákaz kouření

Kouřit se může na terase před domem.